• Tel.: 783 298 922
  • Email: bformstudio@gmail.com
  • Godziny pracy: 09:00-20:00

O nas

Kim jesteśmy?

Autorskie studio projektowe zostało stworzone przez dwie kobiety.:) Jesteśmy duetem, który razem pracuje i wymienia się doświadczeniami. Każda z nas specjalizuje się w innej dziedzinie projektowej a także reprezentuje poniekąd odmienny styl w swoich wizualizacjach. Dzięki temu nasz klient zawsze znajdzie u nas rozwiązanie i pomysł na swoje wnętrze.

Co oferujemy?

Przede wszystkim wykonujemy kompleksowe Projektowanie Wnętrz w Twoim stylu. Jeśli nie masz ulubionego stylu, wspólnie wybierzemy wnętrze dla Ciebie. Jesteśmy aby doradzać i inspirować w zakresie aranżacji oraz wyposażenia.

Robimy to w czym jesteśmy najlepsze, starając się tworzyć projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem. Projektowanie wnętrz jest naszą ogromną pasją, podpartą zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Tworzymy dwuosobowy zespół , w którym staramy się być ambitne i profesjonalne. Stale doskonalimy swój warsztat i umiejętności. Przede wszystkim w naszej pracy szanujemy potrzeby i upodobania klientów, dlatego proponujemy rozwiązania odpowiednie dla ich stylu.