• Tel.: 783 298 922
  • Email: bformstudio@gmail.com
  • Godziny pracy: 09:00-17:00

O nas

Kim jesteśmy?

Autorskie studio projektowe zostało stworzone przez dwie kobiety. Jesteśmy duetem, który razem pracuje i wymienia się doświadczeniami. Każda z nas specjalizuje się w innej dziedzinie projektowej a także reprezentuje poniekąd odmienny styl w swoich wizualizacjach. Dzięki temu nasz klient zawsze znajdzie u nas rozwiązanie i pomysł na swoje wnętrze.

Co oferujemy?

Przede wszystkim wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz w wybranym stylu. Jeśli nie masz ulubionego stylu, wspólnie wybierzemy wnętrze dla Ciebie. Jesteśmy aby doradzać i inspirować w zakresie aranżacji oraz wyposażenia.

Robimy to w czym jesteśmy najlepsze, starając się tworzyć projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem. Projektowanie wnętrz jest naszą ogromną pasją, podpartą zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Tworzymy dwuosobowy zespół, w którym staramy się być ambitne i profesjonalne. Stale doskonalimy swój warsztat i umiejętności. Przede wszystkim w naszej pracy szanujemy potrzeby i upodobania klientów, dlatego proponujemy rozwiązania odpowiednie dla ich stylu.

Jak pracujemy?

1. Badanie potrzeb

Ponieważ przede wszystkim pragniemy, by dana realizacja była w pełni zgodna z oczekiwaniami Klienta, każdorazowo rozpoczynamy pracę od szczegółowych konsultacji. Podczas takich rozmów dowiadujemy się o Państwa ulubionych materiałach, kolorach, stylach i prowadzonym trybie życia. Wierzymy, że pełne zrozumienie wizji Klienta zaowocuje uzyskaniem najlepszych efektów aranżacyjnych. Chcemy, by nasi Klienci oddawali w nasze ręce swój pomysł i wizję, które potem my wprowadzamy w życie.  Podczas konsultacji wysyłamy listę pytań oraz przykładowe realizację, które ułatwiają wyobrażenie sobie danego pomieszczenia.

 

2. Inwentaryzacja

Następnie przychodzi czas na wizję lokalną, która umożliwia zdobycie pełnego oglądu pomieszczeń, lub przedstawieniem przez klienta rzutów/rysunków technicznych ze szczegółowymi wymiarami.

 

3. Układ funkcjonalny

Na tym etapie przedstawiamy Państwu wypracowaną przez nas wspólnie, propozycję układu pomieszczeń. To idealny moment na wprowadzenie różnego typu zmian do stworzonego planu, ponieważ wciąż mamy możliwość modyfikowania układu ścian. Na tym etapie pokazujemy Państwu jak prezentuje się funkcjonalna aranżacja wnętrza w postaci kolorowego moodbordu z przykładową kolorystyką i teksturami.

 

4. Koncepcja projektowa

To czas na koncepcję projektową, którą przedstawiamy w formie wizualizacji – realistycznych widoków 3D poszczególnych pomieszczeń. Poza samą aranżacją tworzymy również meble (z wyjątkiem tapicerowanych). Jest to absolutnie niezbędne, aby projektowanie zaowocowało najlepszymi efektami.

 

5. Projekt techniczny

Po koncepcji przychodzi czas na sporządzenie przez nas projektu technicznego. Podczas prac nad tym etapem oddajemy w ręce Klienta takie dokumenty, jak plan zmian budowlanych, dodatkowych elementów w układach elektryki i wod-kan czy c.o. zabudowy GK, przekroje ścian oraz szczegółowe wymiary mebli, specyfikację użytych materiałów w projekcie i kosztorys.